دختری زیرِ درختِ انار...

"آخر میشوم آن انارِ لایقِ دستچینِ [تو] شدن "

من انقلابی ام!

یاد گرفته ام احترام بگذارم به مردمی که اکثریتشان به کاندیدایی خلاف نظر شخصی من رای داده اند. یاد گرفته ام گوش به فرمان فرمانده باشم. یاد گرفته ام بسیجی بمانم و بسیجی عمل کنم. یاد گرفته اگر رهبرم گفت رفاقت به جای رقابت بگویم: «چشم!» یاد گرفته ام اگر رهبرم گفت همگی باید رئیس جمهور آینده را کمک کنیم بگویم: «چشم!» یاد گرفته ام اگر کاندیدایی را که دوست نداشتم رای آورد، باز هم خوش حال شوم. آن قدر که موبایلم را بردارم و به آن ها که به آقای روحانی رای داده اند تبریک بگویم.

من بسیجی ام. فرمانده دارم. رهبر دارم. ازاین که بگویم بسیجی هستم هم ترسی ندارم. بسیجی افراط و تفریط نمی کند. بسیجی تعصب بی جا ندارد. بسیجی انقلابی عمل می کند. بسیجی به رای مردم کشورش احترام می گذارد. بسیجی جلوی پایش را نگاه نمی کند. بسیجی دور را رصد می کند. اگر خلاف نظرش کسی رای آورد بقیه را به ضد انقلاب بودن و ضد نظام بودن متهم نمی کند. بسیجی فرق دارد با آن ها که روزی حرمت مراسم اربابش حسینعلیه السلام را شکستند و عکس رهبرش را پاره کردند و آتش زدند. بسیجی اگر کاندیدش رای نیاورد نمی زند زیر قانون، همه چیز را دروغ و تقلب نمی خواند.

من خوشحالم. گرچه کاندیدای مورد نظرم رای نیاورد. گرچه در میان شادی طرفداران آقای روحانی در خیابان بسیار تحقیر شدم. اما من اهل کینه نیستم. من دور را می بینم. من حواسم به دشمنی بزرگ تر است. من گوشم به فرمان رهبر است. آن روز که به رهبری اش ایمان آوردم قول دادم که حرفش را گوش بدهم و عمل کنم. این تبعیت کورکورانه نیست. این تبعیت اجباری نیست. ما به رهبرمان ایمان آوردیم. بعد عاشقش شدیم. و حالا عاشقانه به حرفش گوش می دهیم. راه و هدف من مشخص است. وحدت برایم مهم است. عزت کشور برایم اهمیت دارد. منتظرم تا عملکرد جدید دولت را ببینم. قطعا نقد هایی به ایشان وارد است. قطعا نکات مثبتی دارند. کسی که در جمهوری اسلامی کاندید می شود نمی تواند قدمی مخالف نظام و اهداف این کشور بردارد. اینجا کسی دشمن ما نیست. همه آمده اند خدمت کنند و جز این هم نمی توانند.

پس من با فرهنگی که از امام یاد گرفته ام با اخلاقی که از آقای انقلابی ام یاد گرفته ام به آقای روحانی به قول آقا به حاج شیخ حسن روحانی به خاطر انتخاب شدنشان و طرفداران ایشان تبریک می گویم. و خوش حالم که من فرق بزرگی با آدم های شکست خورده ی 88 دارم. با این که کاندید من هم در انتخابات پیروز نشد ، اما من با اخلاق اسلامی که از رهبرم یاد گرفته ام مردانه پای شکست ایستادم واقعیت را پذیرفتم و خوش حالم و خوش حالی دیگران را به آتش فتنه تبدیل نخواهم کرد. ما امید واریم و منتظر؛ تا حاج شیخ حسن روحانی با توکل به خدا پا در این عرصه بگذارد و به وعده هایش عمل کند.

انشاالله. اگر خدا بخواهد ...


یَا مَنْ تُحَلُّ بِهِ عُقَدُ الْمَکَارِهِ ...
.
انارِ کالِ باغِ همسایه ام
که هیچکس
هوسِ چیدنش را نمیکند...
..
|وَ اجْعَلْ قَلْبِي بِحُبِّكَ مُتَيَّماً |
|و دل مرا سرگشته و دیوانه ی عشق و محبت خود قرار ده|
...
دهخدا را که قدم بزنی خواهی دید:
متیم .[ م ُ ت َی ْ ی َ ] (ع ص )
رام و منقاد، مشتاق و دردمند، مقلوب از عشق.
من خلاصه در اینم...
....
سرگشته ی محضیم و در این وادی حیرت
عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم ...
......
جوری زندگی کنیم که بزرگترین لطفمان در حقِ مردم، [مرگمان] نباشد (نهج البلاغه)
.......
یک عمر هر دردی به من دادی حس میکنم عین نیازم بود ...
.......
ایدئولوژی من [محبته] وقتی پیامبر دینم پیغام آور مهربونیه :)
Designed By Erfan Powered by Bayan